عصبیت

اضطراب دارم و عصبی ام.

هزینه های ناگهانی که پیش میاد، تو این شرایط که اندوخته مون خیلی کمه واقعن بهم فشار میاره.

دیروز اومده درخونمونه میگه باید برای اگو 2 میلیون بدیم تا 10 مرداد !

9میلیون چک داریم برا 15 مرداد،

3 میلیون از دیگران قرض گرفتیم که باید پس بدیم تا آخر تابستون،

ماهی نزدیک 2 میلیون هم قسط داریم ...

حالا کل موجودیمون چقدره؟ 5میلیون...

حساب و کتاب هام بهم نمی خوره خدای مهربون

خودت با حساب و کتاب خودت همه چیز رو درست کن.

راستش از شما که پنهون نیست، فشا مالی خسته ام کرده. دوست داشتم الان که خونه مون نو هست همه چیز بخریم، اثاث داشته باشیم... خونه خالی ، بی ماشینی ، چند سال سفر نرفتن... همه و همه دست به دست هم داده تا حسابی احساس فرسودگی کنم. نمی دونم تا چقدر دیگه کشش دارم... فقط دعا می کنم حداقل همسر کارش رو عوض کنه و یه کاری با درامد بیشتر پیدا کنه تا از این وضعیت در بیایم...

کلی برنامه ریزی کرده بودم تا از حقوق این ماه یه سری خرده ریز برا خودم بگیرم .. اما زهی خیال باطل. همسایه ها زودتر از ما چاله اش رو کندن ! می گم همسایه ها چون این مساله رو تقصیر اونا می دونم. هزینه انشعاب اگو به عهده سازنده است ، درست  مثه انشعاب آب و ... اما اینا تا حرفش پیش اومد سریع گفتن باشه ، باید بدیم ! چاره چیه؟ چون یکی از واحد ها مال برادر سازنده است مخ همه رو شستشو داده که باید این پولو همین الان بدیم و گرنه میان کنتورو آب رو می کنن می برن!!!! همسایه های ما هم اینو نمی فهمن که اینا  برای پایان کار گرفتن انقدر عجله دارن و گرنه به این  الکی ها هم نیست!!! منم وقت ندارم که خودم برم پیگیری کنم جریان رو..

خدا جون، خدا جون ، خدا جون ... یکم اینوری نگا کن. دارم زیر فشار الی له می شم...

/ 1 نظر / 43 بازدید
مارال و آلنی

عزیزم خودت رو اذیت نکن این دوره هم سپری میشه الان بهتره با فکر کردن رو این موضوع حال خودت رو هی بدتر نکنی. مطمینم شرایط الانتون و داشتن خونه چیزی بوده که قبلا جز آرزوهاتون بوده پس لذت ببر از این دوران به زودی بدهی ها تموم میشه و اون موقع میتونی به اون چیزهایی که امروز میخوای برسی. امیدوارم همیشه شاد باشی.